Kullanım Şartları

Bu web sitesine erişerek, bu web sitesi Kullanım Şartları ve Koşullarına, geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları

Web sitemizdeki ve sitedeki tüm telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları ve sitede yer alan tüm içerik ve yazılımlar tamamen şirketimizin veya lisans verenlerinin mülkiyetinde kalacaktır. Bu web sitesinin sahibinin açık yazılı izni olmaksızın ticari markalarımızın, içeriğimizin ve fikri mülkiyetimizin kullanılması yasaktır.

Yapmamalısın:

  • Önceden yazılı izin almadan web sitemizdeki materyalleri yeniden yayınlayın.
  • Web sitemizden malzeme satın veya kiralayın.
  • Web sitemizdeki materyalleri herhangi bir amaçla çoğaltmak, çoğaltmak, türevlerini oluşturmak, kopyalamak veya başka bir şekilde kullanmak.
  • Başka bir web sitesi de dahil olmak üzere web sitemizdeki herhangi bir içeriği yeniden dağıtın.

Kabul Edilebilir Kullanım

Web sitemizi yalnızca yasal amaçlarla ve başkalarının haklarını ihlal etmeyecek, kısıtlamayacak veya web sitesinden yararlanmalarını engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz. Yasaklanmış davranış, başka herhangi bir kullanıcıyı rahatsız etmek veya rahatsız etmek veya rahatsız etmek, müstehcen veya rahatsız edici içerik iletmek veya web sitemizdeki normal diyalog akışını bozmayı içerir.

Web sitemizi, istenmeyen ticari iletişimler göndermek için kullanmamalısınız.
Açık yazılı onayımız olmadan web sitemizdeki içeriği pazarlamayla ilgili herhangi bir amaç için kullanmamalısınız.

Kısıtlı erişim

Gelecekte web sitemizin bölümlerine (veya tümüne) erişimi kısıtlamamız gerekebilir ve bunu yapmak için tüm hakları saklı tutarız. Herhangi bir noktada, web sitemizin kısıtlı alanlarına erişmeniz için size bir kullanıcı adı ve şifre verirsek, hem kullanıcı adınızın hem de şifrenizin gizli tutulduğundan emin olmalısınız.

Revizyonlar

Bu web sitesinin sahibi zaman zaman bu şartları değiştirebilir ve bu nedenle bu şartları düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, güncellenmiş veya değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılacaktır. Değişiklikleri kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı derhal bırakmalısınız.